O nás

Jak to celé vzniklo?

Všichni tři se již řadu let pohybujeme na realitním trhu. Gábina připravuje nemovitosti k prodeji v rámci designu a stagingu, Martin fotí a skenuje, Adam se potom zabývá klasickým zprostředkováním prodeje nemovitostí. 

Naše cesty se dlouhodobě spojovaly při celé řadě zakázek. Praxe ukázala, že pro naše klienty je nepohodlnější, když nemusí oslovovat tři různé subjekty, ale nás všechny jako jeden tým, a tak vznikl doll-house.cz. Přes jeden objednávkový formulář si můžete prostřednictvím našich služeb zajistit kompletní přípravu nemovitosti k prodeji, nebo k pronájmu, případně jako prezentaci na sociálních sítích nebo Vašem webu - tuto službu využívají hlavně realitní kanceláře, hotely, pensiony, restaurace, kancelářské budovy apod.

Co děláme?

Připravíme, nafotíme, naskenujeme a pořídíme snímky z ptačí perspektivy.  Připravíme kompletně Vaši nemovitost pro následnou prezentaci tak, aby oslovila co nejvíce zájemců. 

Soustřeďujeme se hlavně na přípravnou část celého procesu, protože jsme zastánci názoru, že nejlepší úprava fotek je ta, které se odehraje před zmáčknutím spouště foťáku.

Celou službu děláme na klíč, tzn. dle zadání klienta. Ještě před samotnou realizací zjišťujeme, k čemu se bude následná prezentace používat, a podle toho k celé realizaci přistupujeme.


Stage Point 

Gabriela Zimová 

homestaging a design, fotografie

Churáček reality s.r.o.

Adam Churáček

koordinátor realizací + pilot dronu