HOMESTAGING / FOTOSTAGING

Vizuální stránka je velmi důležitá část prezentace při prodeji či pronájmu nemovitosti. Je zásadní ukázat silné stránky nabízeného prostoru a poskytnout potenciálním zájemcům jasnou představu, proč by právě Vaše nemovitost měla být jejich novým domovem. 

V případě vybavené nemovitosti využijeme nábytek a dekorace, které jsou k dispozici, a doplníme je o naše dekorace, obrázky, květiny atd., abychom docílili co nejlepšího výsledku. Pokud je nemovitost zcela vyklizena, není to pro nás žádnou překážkou. Zajistíme kromě dekorací i postele, gauč, jídelní stůl a drobný nábytek čímž upoutáme pozornost zájemců

Služba je rovněž vhodná k zajištění podkladů pro inzerci nemovitostí, využívaných na krátkodobý pronájem. V žádném případě se nejedná o zakrývaní vad a špatného stavu nemovitosti. V případě, že stav nemovitosti překročí únosnou mez a může ohrozit nového majitele není žádná forma stagingu správnou volbou.


3D SCAN

Pro vytvoření velmi realistického digitálního obrazu pro všechny typy zastavěných prostor používáme technologii Matterport, což umožňuje klientům či zájemcům z pohodlí svého domova projít a prozkoumat nabízenou nemovitost, ať už se jedná o byt, dům, pension, chalupu, nebo výrobní halu.

3D prohlídkou nemovitosti vyniknete nad konkurencí a získáte zájem více poptávajících klientů.

Naše služba se hodí pro realitní makléře, architekty, stavaře, majitele restaurací, hotelů, pensionů, muzeí atd.

CO VŠE JE SOUČASTÍ SLUŽBY

  • profesionální konzultace a návrh ideálního řešení scanu
  • 3D obraz nemovitosti model dollhouse - tzv. domeček pro panenky
  • půdorys vč. možnosti měření - v půdorysu i 3D prohlídce lze měřit vzdálenost mezi dvěma libovolnými body s přesností na 1%
  • 6 měsíců hosting na serveru matterport.com, kde bude Vaše 3D prohlídka uveřejněna (případně není problém hosting prodloužit)
  • vložení popisků do 3D modelu dle Vašich požadavků
  • video průlet nemovitosti
  • krátké promo video, které je vhodné např. na sociální sítě
  • 2D půdorys s kótami za příplatek 450,- Kč

PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFIE

Pro inzerci se jedná asi o vůbec nejdůležitější část prezentace, protože fotky prodávají. Proto jim dáváme maximální péči a díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni přenést pocity z nemovitosti do fotek.

Počet fotek nemáme nijak omezený, pošleme Vám jich co nejvíce, abyste měli z čeho vybírat. Veškeré fotky samozřejmě prochází post-produkcí, tzn. drobné retuše, úprava barev, světla atd.


DRON

Rozšiřujeme naše služby a nově pro Vás máme i možnost objednat si krásné záběry z ptačí perspektivy. Tento typ záběrů dodá Vaší prezentaci jedinečný pohled a případným zájemcům lepší představu jak o nemovitosti tak o jejím okolí. 

Můžete si zvolit zda máte zájem o fotografie, video či obojí.

Náš pilot má certifikaci od UCL - Úřad pro civilní letectví.


Zde můžete vidět video prohlídku nemovitosti, u které jsme zajistili video záběry z dronu a staging nemovitosti.


Líbí se vám naše práce?

OBJEDNEJTE SI NAŠE SLUŽBY